Parapety

Parapety klinkierowe gotowe Parapety klinkierowe są wykonane z kształtek lub płytek spełniających najwyższe rygorystyczne atesty na rynku polskim i zagranicznym - oraz klej jako łącznik płytek o najwyższych wymogach jakościowych: mrozoodporny, kwasoodporny, odporny na ścieranie wgłębne, wytrzymały na nacisk i przeciążania. Ogromna zaletą jest szybki montaż aby sprostać układaniem płytek bezpośrednio pod oknem, wedle życzeń klientów detalicznych i hurtowników jako dystrybutor zaopatrujemy również w same kształtki.

Parapety zewnętrzne dekoracyjne stalowe Wykonane z blachy ocynkowanej zabezpieczonej przed korozją a następnie powlekane o najwyższym gatunku okleiną: Złotego Dębu, Orzechu, Wenge przybliżone niemal w 100% do okien o profilu naturalnym drewnianym i PVC w okleinach drewnopodobnych.

 

Parapety stalowe zewnętrzne Wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 0,75mm zabezpieczonej wielokrotnie przed korozja a następnie powlekane lakierami poliestrowymi odpornymi na różne warunki atmosferyczne.Przeznaczone do montażu na zewnątrz z oknami PVC i Drewnianymi. Ich zaletą jest estetyka i trwałość za niską cenę.

 

Marmury i Konglomerat marmurowy Marmur to wyłącznie naturalna skała pokładowa używana do wykończeń elementów budowlanych w celu podniesienia walorów wyglądu. Aglomarmur to 95 % naturalnego włoskiego kruszywa marmurowego połączonego żywicą poliestrową. Poprawiają estetykę domu. Po impregnacji nadają się na zewnątrz i w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Kolorystyka została dopasowana do potrzeb klienta.

 

Parapety PCV wewnętrzne-komorowe Profil wykonany z wysokiej jakości polichlorku winylu powlekany okleinami o różnych imitacjach drewna i marmurku. Charakteryzują się trwałością i łatwym w utrzymaniu (czystości) . Długość dowolna do 6,0metra. Typowe szerokości:10cm, 15cm; 20cm; 25cm; 30cm; 35cm; 40cm; 50cm.

 

Parapety aluminiowe zewnętrzne Wykonane są z blachy aluminiowej powlekane poliestrem w kolorze białym (RAL. 9010) i brązowym (RAL. 8019). Parapety aluminiowe zewnętrzne stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wpływami warunków atmosferycznych są funkcjonalne, niepalne, łatwe w montażu i właściwie osadzone- stabilne, nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

 

Nakładka renowacyjna na stare parapety Przeznaczone do parapetów betonowych i lastryko do grubości 5 cm, szerokości do 38 cm i długości dowolnej do 6 metrów. Charakteryzują się wysoką jakością, szybkim montażem i łatwością w utrzymaniu czystości bez zbędnego usuwania starych parapetów. Występuje w różnych kolorach . parapety, producent parapetów, zakończenia parapetów, parapety wewnętrzne, parapety zewnętrzne, parapety klinkierowe, marmur, aglomarmur Zakończenia parapetów (zatyczki, zaślepki, boczki)

Zakończenia do parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Zakończenia zewnętrzne kolory RAL 8017 ; 8019 ; 9010 ; 9006 ; 7016 ; 8004 ; 8003 ; 3011 długość 30, 35cm, 40cm. Zakończenia wewnętrzne dwustronne kolory : biały, złoty dąb, buk, mahoń, orzech. Długość 40cm. Zakończenia do nakładki renowacyjnej PVC kolor biały , złoty dąb, orzech.