Drzwi

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. To jeden z pierwszych przedmiotów, na który zwracają uwagę nasi goście. Powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, ciepłe w dotyku, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące, powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi, a zarazem spełniać ważną funkcję użytkową i estetyczną. Te wszystkie cechy udało się połączyć w przypadku drzwi zewnętrznych produkowanych dzięki zastosowaniu najwyższej jakości metalu. W naszej ofercie mamy bogatą kolekcję standardowych wzorów, jednak realizujemy również zamówienia nietypowe. Poza drzwiami ze stali w ofercie posiadamy również drzwi drewniane, PCV i aluminiowe. Drzwi PCV i Alu to doskonały wybór dla przemysłu, ich solidna konstrukcja nadaje się idealnie do zastosowań w sklepch, biurach czy klatkach schodowych, mocne ramy i przeszklone powierzchnie idelnie komponują się z każdym otoczeniem.

 

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne nadają osobliwego uroku wnętrzu każdego domu, cała gama krztałtów i wzorów pozwoli wybrać odpowiedni model dla siebie tak aby idealnie komponował się z resztą wnętrza.

 

 

 

 

 

 

Drzwi garażowe

Drzwi garażowe, ich długoletnie użytkowanie drzwi gwarantuje konstrukcja z elementów ocynkowanych oraz poszycie wykonane z blachy ocynkowanej i powlekanej lakierem. Konstrukcja skrzydła wypełniona blachą stalową ocynkowaną, profilowaną. Wypełnienie blachą trapezową T-10, powlekaną farbą poliestrową. Pewne zamknięcie Bezpieczeństwo osób i mienia zapewnia mocna, stalowa konstrukcja drzwi oraz zamek. Kolory Drzwi wykonywane są w 10 kolorach, podobnie jak bramy garażowe uchylne WIŚNIOWSKI. Zamontowane obok siebie tworzą harmonijną całość.

 

 

 

Drzwi techniczne

Drzwi techniczne - Biura, hotele, obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe a także piwnice, zaplecza sklepów, magazynów powinny być zamknięte odpowiednimi drzwiami. Wewnętrzne drzwi stalowe płaszczowe WIŚNIOWSKI spełniają wymogi stawiane takim przegrodom. Trwałość w połączeniu z estetyką wykonania oraz bogata kolorystyka sprawiają, że cieszą się one dużą popularnością wśród Inwestorów.

 

 

 

 

 


 

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe, Jednym z podstawowych wymagań stawianych przez prawo budowlane jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Spełnienie tych wymagań polega na ograniczeniu powstawania i rozprzestrzeniania się ognia w budynkach, na budynki sąsiednie, oraz możliwości opuszczenia budynku przez znajdujące się w nim osoby. Powoduje to konieczność wydzielenia stref pożarowych budynku, do czego wykorzystuje się przegrody przeciwpożarowe zapewniające powstrzymanie rozprzestrzeniania się ognia.

Drzwi i ścianki przeciwpożarowe Firmy WIŚNIOWSKI wykonywane są z wysokiej jakości profili stalowych. Produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne, posiadają Aprobatę Techniczną ITB i Certyfikat Zgodności. Drzwi mogą być zabudowane samodzielnie lub stanowić element ścianki w tym samym wykonaniu i odporności ogniowej nie mniejszej niż drzwi. Duże przeszklone powierzchnie dają wiele możliwości aranżacji wnętrz przy równoczesnym zachowaniu stref pożarowych. Rozwiązania te ze względu na wysoką estetykę oraz wytrzymałość mechaniczną znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej: centrach handlowych, biurowcach, szkołach, szpitalach, bankach, hotelach.

Drzwi PCV

  • Atrakcyjna cena - najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości
  • Trwałość – zbudowane są z materiałów bardzo odpornych na działania warunków atmosferycznych; w przeciwieństwie do drzwi zbudowanych z innych materiałów nie wypaczają się a część wyeksponowana na słońce nie ulega pękaniu i deformacji
  • Elegancja – wyróżniają się elegancją i są ozdobą każdego domu
  • Energooszczędność – mają niski współczynnik przenikalności cieplnej zarówno w ramie jak i w skrzydle w przeciwieństwie do drzwi stalowych. Posiadają system podwójnych uszczelek dla uzyskania lepszego współczynnika przenikalności cieplnej
  • Komfort użytkowania – nie wypaczają się jak klasyczne drzwi drewniane i nie wymagają ponownego malowania
  • Elastyczność wyboru – dają możliwość na życzenie klienta dobrania dowolnego dostępnego wzoru lub rodzaju szkła. Dzięki unikalnemu systemowi ramek istnieje możliwość wymiany pakietu szybowego w przypadku zaistnienia takiej konieczności.